Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej
poniedziałek, 2 wrzesień 2013
10:32

Certyfikat zgodności z normami ukraińskimi

W efekcie pozytywnie zakończonych audytów procesu produkcji oraz wyrobów, firma Schlosser Heiztechnik Polska Sp. z o.o. sp.k. uzyskała certyfikat zgodności z normami obowiązującymi w Ukrainie w zakresie oferowanego asortymentu oraz procedur i technologii wytwarzania produktów.

Certyfikat ten jest podstawą dla tworzenia konkurencyjnych ofert exportowych dla ukraińskich kontrahentów; kluczem do swobodnej dystrybucji produktów na tamtejszych rynkach.

Uzyskując niezbędne atestacje zatroszczyliśmy się o zniesienie wszelkich formalnych barier we współpracy z sąsiadami zza wschodniej granicy. Atestowany asortyment składa się ponadto na ofertę produktów o nowoczesnym designie, niezawodnej jakości oraz konkurencyjnej cenie, co w całości tworzyć może bazę i szansę efektywnej ekspansji na wschodnie rynki firmom zainteresowanym produktami firmy Schlosser.

Certyfikat w formacie PDF