Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej

Kasetowy zawór termostatyczny kombi do ogrzewania podłogowego

Umożliwia jednoczesną regulację temperatury pomieszczenia i czynnika grzewczego w instalacji ogrzewania podłogowego.

Seria Square – zestawy grzejnikowe

Duoplexy i zestawy grzejnikowe Square stanowią uzupełnienie dotychczasowej oferty. Dostępne są w wersjach prostej, kątowej, a w przypadku zestawów także osiowej; w komplecie ze złączkami Cu, PEX, Stal.

Przyłącze jednootworowe L50 ½ x M22x1,5 z rurką kolektora

Zintegrowane przyłącza jednootworowe o rozstawie 50mm z rurką zanurzeniową mające zastosowanie do grzejników z dolnym złączem jednopunktowym oraz do grzejników łazienkowych z dwoma pionowymi kolektorami.

Duo-plex serii 6020, wersja: 3/4x3/4

Cechą charakterystyczną duo-plexu jest to, że posiada on jednakowe pod względem kształtu i wymiarów króćce przyłączeniowe do instalacji i grzejnika.

Głowica termostatyczna z czujnikiem powierzchniowym

W odróżnieniu od klasycznych głowic termostatycznych element wykonujący pomiar temperatury znajduje się tutaj poza głowicą, a połączenie z mieszkiem głowicy odbywa się za pomocą specjalnej kapilary.

Zawory osiowe Elegant Mini – zasilanie z prawej /lewej strony

Zawory posiadają jednakowe króćce przyłączeniowe do instalacji i grzejnika. Daje to możliwość przestawiania złączek zaciskowych ze śrubunkami.

Złączka zaciskowa do rur PE-Xc i PE-Xc/Al/PE 17x2,75

Złączka zaciskowa do łączenia instalacji wykonanej z rur wielowarstwowych z tworzyw sztucznych PE-Xc i PE-Xc/Al/PE o wymiarze 17x2,75 z zaworami firmy Schlosser posiadającymi zewnętrzny gwint przyłączeniowy M22x1,5.

Głowica termostatyczna ze zdalnym czujnikiem

Głowica termostatyczna ze zdalnym czujnikiem

Kasetowy ogranicznik temperatury RTL z głowicą MINI RTL

Służy do ograniczenia temperatury czynnika w rurze instalacji ogrzewania podłogowego o powierzchni nie przekraczającej 20m², długości pętli rur grzewczych do 100m i średnicy wew. 12mm.