Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej

O firmie

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury grzewczej.

Wizytówką firmy są pełne elegancji i efektowne serie produktów, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Strategia produktowa determinuje inicjatywy oraz działania firmy i dzięki, niespotykanej u innych producentów różnorodności, w chwili obecnej możemy się pochwalić jedną z najciekawszych ofert na polskim rynku, co potwierdza rosnąca lista stałych klientów.

Staramy się, by jakość produktów i optymalizacja procesów obsługi były źródłem przewagi konkurencyjnej firmy Schlosser. Zamieszczone poniżej certyfikaty potwierdzają zgodność wyrobów z obowiązującymi normami i zdobyte kompetencje zarządcze:

   
Certyfikat ISO 9001:2001
 

ISO 9001:2001 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Poddając się certyfikacji chcieliśmy zapewnić partnerów o stabilności procesów produkcji i obsługi klienta, o zaangażowaniu w budowanie i rozwijanie systemu zarządzania jakością firmy. Nałożone przez normę podejście procesowe jest też z naszej strony deklaracją ciągłego doskonalenia wszystkich aspektów działalności organizacji.

Certyfikat w formacie PDF

   
Certyfikat „Wielkopolska Jakość”
 

Firma Schlosser Heiztechnik uzyskała certyfikat „Wielkopolska Jakość” przyznawany przedsiębiorstwom spełniającym europejskie wymagania w zakresie wdrażania modułów kultury jakości w produkcji, obsłudze klientów i zarządzaniu.

Przeprowadzony przez Wielkopolski Instytut Jakości audyt certyfikacyjny potwierdził, iż wdrażanie modułów zarządzania przez jakość (systemu TQM - Total Quality Management) zakończyło się w firmie Schlosser sukcesem; dowiódł także wysokich walorów użytkowych produkowanych głowic termostatycznych, uwypuklił estetykę wykonania i niezawodność jako istotne zalety produktu.

Eksperci docenili także zaangażowanie firmy w tworzenie kultury jakości - w planowanie i wdrażanie wzorów jakości, w ciągłe doskonalenie jakości produktu. Efekty rozwijania jakościowych standardów oceniano na płaszczyznach: technicznej, ekonomicznej, ekologicznej i użytkowej.

Certyfikat w formacie PDF

Certyfikat zgodności z normami obowiązującymi w Ukrainie i Rosji
 

Produkty firmy Schlosser Heiztechnik Polska Sp. z o.o. sp.k. uzyskały certyfikat zgodności z normami obowiązującymi w Ukrainie oraz Rosji.

Certyfikat ten jest podstawą dla tworzenia konkurencyjnych ofert exportowych dla ukraińskich i rosyjskich kontrahentów; kluczem do swobodnej dystrybucji produktów na tamtejszych rynkach.

Uzyskując niezbędne atestacje zatroszczyliśmy się o zniesienie wszelkich formalnych barier we współpracy z sąsiadami zza wschodniej granicy. Atestowany asortyment składa się ponadto na ofertę produktów o nowoczesnym designie, niezawodnej jakości oraz konkurencyjnej cenie, co w całości tworzyć może bazę i szansę efektywnej ekspansji na wschodnie rynki firmom zainteresowanym produktami firmy Schlosser.

Ukraina Certyfikat w formacie PDF

Rosja Certyfikat w formacie PDF

   
Atest Higieniczny
 

Traktując bezpieczeństwo produktów jako sprawę kluczową dla klientów poddaliśmy wybrane produkty atestacji przez Państwowy Zakład Higieny. Eksperci PZH oceniając produkty pod względem składu chemicznego potwierdzili brak negatywnego oddziaływania na zdrowie użytkowników, czego efektem są przyznane atesty higieniczne o numerach HK/W/0616/01/2009, HK/B/0178/01/2010, HK/W/0648/01/2010.

Atest w formacie PDF

Certyfikat ochrony klimatu
  Certyfikat w formacie PDF

Certyfikat w formacie PDF

AKA Szczerbiccy Sp. J.
 
BOZ S.A.
 
Centrosan-Bud Sp. J.
 
Femax
 
Grudnik Sp. z o.o.
 
Hydro Kan Instal Sp. J.
 
Kalmar
 
Luxrad
Komfort
 
Markor Sp.j.
 
MwD Value Sp. z o.o.