Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej
czwartek, 16 kwiecień 2015
15:38

Targi „Отопление. Водоснабжение. Кондиционирование”.

Szanowni Państwo,

W dniach 7 – 10 kwietnia 2015 roku w Ufie stolicy Baszkortostanu w Federacji Rosyjskiej odbyły się XIX targi „Отопление. Водоснабжение. Кондиционирование”. Jest to jedyne tego typu wydarzenie w regionie skierowane do branży instalacyjnej. W trakcie trwającego w tym czasie „Wiosennego Forum Budownictwa” zaprezentowane zostały już po raz XIX technologie związane z ogrzewaniem, instalacjami sanitarnymi i kanalizacją, klimatyzacją i wentylacją oraz instalacjami gazowymi.

Odwiedzający mogli zapoznać się z produktami marki Schlosser dzięki przedstawicielowi na region Baszkortostanu – firmie LLC „Wolf”.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w udział w imprezie – firmie LLC „Wolf” i oficjalnemu dystrybutorowi marki Schlosser na terytorium FR firmie LLC „Rekover”.