OPERATOR WTRYSKAREK

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ustawianie parametrów maszyn wtryskowych
  • montaż i demontaż form wtryskowych na wtryskarkach
  • podłączanie i ustawianie urządzeń peryferyjnych
  • dbanie o właściwy stan techniczny form wtryskowych
  • uruchamianie nowych form

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w procesie wtrysku – warunek konieczny
  • obsługa wtryskarek – min 2 lata – warunek konieczny

OFERUJEMY:

  • stabilną prace w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • praca w stałych godzinach 7:30 – 15:30

Oferty prosimy przesyłać na adres sekretariat@schlosser.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Głównej (62-010) gm. Pobiedziska, przy ul. Partnerskiej 19, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.”