SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami, zaangażowanie w rozwój firmy.
  • Rozbudowa sieci dystrybucji o kolejnych odbiorców.
  • Utrzymywanie poziomu sprzedaży u aktualnych klientów, realizacja planów sprzedaży.
  • Udział w targach, eventach, szkoleniach branżowych, realizacja działań marketingowych.
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach przedsiębiorstwa.
  • Doradztwo wobec klientów w zakresie wyboru odpowiedniego produktu lub usługi

WYMAGANIA:

  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne.
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania zasad skutecznej komunikacji i technik budowania dobrego kontaktu w relacjach z klientami.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży – preferowana branża techniczna.
  • Znajomość przepisów oraz procedur handlu zagranicznego.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Znajomość systemu MS Office, Power Point.
  • Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wykształcenie wyższe.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Wsparcia ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu
  • Świadczenia pozapłacowe – opieka medyczna

Oferty prosimy przesyłać na adres sekretariat@schlosser.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Głównej (62-010) gm. Pobiedziska, przy ul. Partnerskiej 19, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.”