Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej
20 stopni dla klimatu ze Schlosser
czwartek, 12 listopad 2020
15:28

Akcja „20 stopni dla klimatu” z udziałem Schlӧsser

„Nie marnujmy ciepła!” – to główne hasło akcji „20 stopni dla klimatu”, do której dołączyła nasza firma.

W listopadzie “Ciepło systemowe” – twórcy programu edukacyjnego – promują oszczędzanie energii cieplnej oraz ideę zero waste w codziennym życiu.
Razem z organizatorami tego przedsięwzięcia chcemy propagować wiedzę na temat oszczędzania energii cieplnej, a także szeroko pojętego “zero waste”, czyli ograniczania odpadów i wpływu człowieka na środowisko naturalne. To m.in. codzienne, indywidualne wybory nas wszystkich wpływają na przyrodę, a co za tym idzie przyszłość naszą i przyszłych pokoleń.

 

Schlӧsser jako producent głowic termostatycznych będzie aktywnie wspierać te działania! To my dostarczamy komplementarne produkty do  ciepła systemowego, które pomagają regulować temperaturę w pomieszczeniach. Od lat staramy się edukować naszych odbiorców na temat świadomego zarządzania ciepłem i kontrolowania temperatury.

Wśród naszych dystrybutorów rozpropagujemy:
– ulotki z poradnikiem zero waste,
– plakaty oraz
– zawieszki i naklejki z logo akcji “20 stopni dla klimatu”,
które finalnie trafią do indywidualnych odbiorców ciepła.

W jaki sposób możesz rozsądnie korzystać z ciepła? Jak mądrze regulować temperaturę w domu? Wreszcie – co zrobić, by wyrobić dobre nawyki, które pomogą chronić środowisko naturalne?

Zapraszamy do obserwowania naszego profilu Facebookfacebook.com/SchlosserPolska oraz na stronę organizatorów akcji: 20stopni.pl

Grafika – 20 stopni dla klimatu