Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej

Pliki do pobrania / Cennik

Zapraszamy do zapoznania sie z aktualnymi cenami produktów znajdujących się w naszej ofercie. Aktualny (obowiązuje od 01.06.2020r) cennik produktów Schlosser w formatach XLSX oraz PDF.  
Cennik
Zapraszamy do zapoznania sie z aktualnymi cenami produktów znajdujących się w naszej ofercie. Aktualny (obowiązuje od 01.06.2020r) cennik produktów Schlosser w formatach XLSX oraz PDF.
Informacje techniczne
Szanowni Państwo, W związku z błędnym rozpoznaniem produktów nie będących asortymentem produkowanym przez Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Spółka z o.o. sp.k., firma Schlosser podjęła decyzję o usunięciu danych technicznych ze strony internetowej oraz przedstawia następujące wyjaśnienia.

Na rynku istnieje firma pod nazwą Jurgen Schlosser Armaturen GmbH, która sprzedaje armaturę grzewczą m. in.: pod marką Basic, Red, Qik.

Jurgen Schlosser to producent niemiecki, z którym nasza firma Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Spółka z o.o. sp.k. nie jest w żaden sposób powiązana ani kapitałowo, ani osobowo. To dwie odrębne firmy, produkujące odrębny asortyment i posiadające odrębny wizerunek. 

Z uwagi na powyższe firma Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Spółka z o.o. sp.k. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakość produktu i informacji na temat danych technicznych towaru produkowanego przez Jurgen Schlosser. Niektórzy klienci kupując towar w firmie Jurgen Schlosser Armaturen GmbH, pobierają dane techniczne ze strony internetowej Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Spółka z o.o. sp.k.

Korzystanie z naszych danych technicznych wprowadza klienta w błąd, bowiem parametry danych technicznych, produktów firmy Jurgen Schlosser i Schlosser Heiztechnik mają inne wartości, co wpływa na sposób montażu, a tym samym na działanie i funkcjonalność armatury grzewczej.

Jednocześnie prosimy o zwrócenie uwagi, aby na opakowaniu zakupywanej armatury grzewczej znajdowała się pełna nazwa producenta, celem odróżnienia produktów wyżej wymienionych firm.

Kody PKWIU
Kody PKWIU w formacie PDF
Zgłoszenie reklamacyjne
Formularz zgłoszenia reklamacyjnego w formacie PDF Warunki gwarancyjne w formacie MS Word lub PDF

W celu złożenia reklamacji produktu i jej rozpatrzenia, prosimy o wysłanie go do firmy Schlosser na adres ul. Wołczyńska 50, 60-167 Poznań z dopiskiem "REKLAMACJA" razem z powyższym protokołem reklamacyjnym i kopią dowodu zakupu przez klienta końcowego.

Prosimy o dokładne i czytelne wypełnianie powyższego  protokołu. Brak uzupełnienia danych punktów  zgłoszenia  reklamacyjnego, a także brak załączników  (dowód zakupu lub karta gwarancyjna) spowoduje opóźnienie rozpatrzenia danego zgłoszenia,lub odrzucenie reklamacji ze względów formalnych.

Certyfikat ISO 9001:2015

ISO 9001:2015 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Poddając się certyfikacji chcieliśmy zapewnić partnerów o stabilności procesów produkcji i obsługi klienta, o zaangażowaniu w budowanie i rozwijanie systemu zarządzania jakością firmy. Nałożone przez normę podejście procesowe jest też z naszej strony deklaracją ciągłego doskonalenia wszystkich aspektów działalności organizacji.

Certyfikat w formacie PDF

 
Atest Higieniczny

Traktując bezpieczeństwo produktów jako sprawę kluczową dla klientów poddaliśmy wybrane produkty atestacji przez Państwowy Zakład Higieny. Eksperci PZH oceniając produkty pod względem składu chemicznego potwierdzili brak negatywnego oddziaływania na zdrowie użytkowników, czego efektem jest przyznany atestów higienicznych o numerach B-BK-60210-0304/20 oraz B-BK-60210-0983/20

Atest w formacie PDF Atest w formacie PDF
  Certyfikat keymark
Certyfikat w formacie PDF

Certyfikat Tell
Certyfikat w formacie PDF