Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi cenami produktów znajdujących się w naszej ofercie. Cennik produktów Schlosser (obowiązuje od 18.11.2021 r.) w formatach XLSX oraz PDF. Asortyment malowany - cennik produktów Schlosser (obowiązuje od 16.08.2021 r.) w formatach XLSX oraz PDF.
Cennik
Cennik produktów Schlosser (obowiązuje od 18.11.2021 r r.) w formatach XLSX oraz PDF. Asortyment malowany - cennik produktów Schlosser (obowiązuje od 16.08.2021 r.) w formatach XLSX oraz PDF. Poniżej aktualny cennik, który obowiązuje do 15.08.2021 w formatach XLSX oraz PDF. oraz Asortyment malowany w formatach XLSX oraz PDF.
Kody PKWIU
Kody PKWIU w formacie PDF
Zgłoszenie reklamacyjne
Formularz zgłoszenia reklamacyjnego w formacie PDF Warunki gwarancyjne i karta gwarancyjna w formacie PDF

W celu złożenia reklamacji produktu i jej rozpatrzenia, prosimy o wysłanie go do firmy Schlosser na adres ul. Partnerska 19, 62-010 Główna z dopiskiem "REKLAMACJA" razem z powyższym protokołem reklamacyjnym i kopią dowodu zakupu przez klienta końcowego.

Prosimy o dokładne i czytelne wypełnianie powyższego  protokołu. Brak uzupełnienia danych punktów  zgłoszenia  reklamacyjnego, a także brak załączników  (dowód zakupu lub karta gwarancyjna) spowoduje opóźnienie rozpatrzenia danego zgłoszenia lub odrzucenie reklamacji ze względów formalnych.

Ogólne warunki współpracy
Ogólne warunki współpracy z Dystrybutorami w formacie PDF
Polityka Zakupowa SH
Polityka Zakupowa dla dostawców Schlosser w formacie PDF
Certyfikat Keymark
Certyfikat w formacie PDF
Certyfikat ISO 9001:2015

ISO 9001:2015 to standard akceptowany i rozpoznawany na całym świecie. Poddając się certyfikacji chcieliśmy zapewnić partnerów o stabilności procesów produkcji i obsługi klienta, o zaangażowaniu w budowanie i rozwijanie systemu zarządzania jakością firmy. Nałożone przez normę podejście procesowe jest też z naszej strony deklaracją ciągłego doskonalenia wszystkich aspektów działalności organizacji.

Certyfikat w formacie PDF

 
Atest Higieniczny

Traktując bezpieczeństwo produktów jako sprawę kluczową dla klientów poddaliśmy wybrane produkty atestacji przez Państwowy Zakład Higieny. Eksperci PZH oceniając produkty pod względem składu chemicznego potwierdzili brak negatywnego oddziaływania na zdrowie użytkowników, czego efektem jest przyznany atestów higienicznych o numerach B-BK-60210-0304/20 oraz B-BK-60210-0983/20

Atest w formacie PDF Atest w formacie PDF
Certyfikat Keymark
Certyfikat w formacie PDF

Certyfikat Tell
Certyfikat w formacie PDF