Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej
duoplex 6020

Duo-plex serii 6020, wersja: 3/4x3/4

Pytania dotyczące produktów prezentowanych w dziale Nowości prosimy kierować na adres e-mail serwis@schlosser.com.pl

Dodatkowe informacje dotyczące
w/w. produktów: tel. 503 087 654

Duo-plex serii 6020, wersja: 3/4x3/4

Cechą charakterystyczną duo-plexu jest to, że posiada on jednakowe pod względem kształtu i wymiarów króćce przyłączeniowe do instalacji i grzejnika.

W efekcie tego, poprzez przestawienie na króćcach złączek zaciskowych i grzejnikowych możliwe jest dopasowanie wedle potrzeby konfiguracji przyłącza; można samodzielnie zadecydować, czy głowica zostanie zamontowana z prawej, czy z lewej strony.

Zmiana strony montażu głowicy (figura kątowa lewa lub prawa) nie powoduje zmiany strony przewodu zasilającego.

Należy jedynie zachować zasadę usytuowania przewodów instalacyjnych:
- w przypadku wersji z zasilaniem z lewej strony przewód zasilający grzejnik powinien znajdować się po lewej stronie patrząc w kierunku ściany, na której jest montowany; głowicę można montować dowolnie: z prawej lub lewej strony.
- w przypadku wersji z zasilaniem z prawej strony przewód zasilający grzejnik powinien znajdować się po prawej stronie patrząc w kierunku ściany, na której jest montowany; głowicę można montować dowolnie: z prawej lub lewej strony.

W Duo-pleksie 3/4x3/4 zastosowano korpus z czterema gwintami zewnętrznymi 3/4" oraz połączenie z grzejnikiem za pomocą śrubunków.

DUO-34x34-zasilanie-po-prawej-stronie-P DUO-34x34-zasilanie-po-lewej-stronie-P DUO-34x34-zasilanie-po-lewej-stronie-L DUO-34x34-zasilanie-po-prawej-stronie-L