Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej
kasetowy zawór kombi

Kasetowy zawór termostatyczny kombi do ogrzewania podłogowego

Pytania dotyczące produktów prezentowanych w dziale Nowości prosimy kierować na adres e-mail serwis@schlosser.com.pl

Dodatkowe informacje dotyczące
w/w. produktów: tel. 503 087 654

Kasetowy zawór termostatyczny kombi do ogrzewania podłogowego

Umożliwia jednoczesną regulację temperatury pomieszczenia i czynnika grzewczego w instalacji ogrzewania podłogowego. Składa się z kasety podtynkowej, w której osadzony jest zawór termostatyczny oraz zawór ogranicznika temperatury czynnika grzewczego RTL.

Na zaworze RTL osadzona jest głowica RTL, natomiast na zaworze termostatycznym głowica termostatyczna serii Brillant lub Diamant. Termostat zaworu reaguje na zmiany temperatury powietrza w pomieszczeniu, natomiast ogranicznik temperatury RTL reaguje na zmiany temperatury czynnika grzewczego w instalacji.

Zawór termostatyczny posiada dwie końcówki przyłączeniowe z gwintem zewnętrznym G3/4 przystosowane do złączek zaciskowych dostępnych w asortymencie Schlosser (PEX 16x2. lub Cu 15x2). Zawór posiada odpowietrznik do odpowietrzania ręcznego. Kaseta podtynkowa zamykana jest od przodu maskownicą przednią.

zestaw-kasetowy-kombi-1  

Szkic budowy termostatu combi do regulacji temperatury pomieszczenia i temperatury wody ogrzewania podłogowego

  zestaw-kasetowy-kombi-2   zestaw-kasetowy-kombi-3