Firma

Schlosser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. sp.k. jest producentem głowic termostatycznych i armatury do grzejników. Produkty oferowane przez firmę Schlosser charakteryzuje najwyższa jakość wykonania i nienaganna estetyka. Liczba dostępnych typów, a także... więcej
zestaw przyłączeniowy chrom

Zestaw przyłączeniowy Standard do grzejnika dolnozasilanego z głowicą mini Diamant w wersji chrom

Pytania dotyczące produktów prezentowanych w dziale Nowości prosimy kierować na adres e-mail serwis@schlosser.com.pl

Dodatkowe informacje dotyczące
w/w. produktów: tel. 503 087 654

Zestaw przyłączeniowy Standard do grzejnika dolnozasilanego z głowicą mini Diamant w wersji chrom

Zestaw w kolorze chrom zawiera głowicę mini Diamant oraz podwójne przyłącze Standard do grzejników dolnozasilanych.

Zintegrowane przyłącza do montażu grzejników z podłączeniem dolnym spełniają jednocześnie funkcję zaworu regulacyjnego i odprowadzającego. Posiadają również funkcję nasady wstępnej wykorzystywanej do regulacji przepływów w instalacji centralnego ogrzewania. Dostępne są w wersji kątowej i prostej.

Wkładki odcinające w przyłączach umożliwiają łatwiejszą i szybszą konserwację/wymianę grzejnika. Pozwalają bowiem na prace instalatorskie bez konieczności wyłączania instalacji z eksploatacji.

Dostępne dwie figury: kątowa oraz prosta.

Rozstaw podłączenia 50mm. Podłączenie: 3/4x3/4 z uszczelką płaską.

Głowica termostatyczna serii mini Diamant przeznaczona jest do instalacji na zaworach termostatycznych jak również na wkładkach zaworowych przeznaczonych do zabudowania w grzejnik dolnozasilany. W zestawie z zaworem termostatycznym lub wkładką zaworową regulują temperaturę w pomieszczeniu poprzez zmianę przepływu czynnika grzewczego przez grzejnik.