Na zdjęciu produkt o nr kat.: 603000008

Nr kat.: 603000008

Pokrętło ręczne mini

Dokumenty / Pliki do pobrania

Opis produktu:

Pokrętło ręczne mini sprawdza się tam, gdzie nie ma wystarczająco dużo miejsca na zastosowanie tradycyjnej głowicy termostatycznej oraz nie jest wymagane jej stosowanie.

Ułatwia ono wymianę grzejnika poprzez odcięcie dopływu wody na wkładce termostatycznej, a dodatkowo, w przeciwieństwie do głowicy termostatycznej, nie otworzy przepływu wody przez zawór przy spadku temperatury otoczenia.

Nadaje się do wszystkich wkładek grzejnikowych i zaworów termostatycznych Schlösser oraz innych wkładek i zaworów z gwintem przyłączeniowym M30x1,5 i sześciokątnym osadzeniem głowicy o wymiarze 19 mm (patrz: zdjęcie w galerii).

UWAGA!
Pokrętło nie jest przystosowane do wkładek RTD – N!

 

Tabela z wariantami:kod produktu kolor gwint wewnętrzny
603000008
biały M30x1,5
Wróć do kategorii

Legenda:

OZNACZENIA OGÓLNE

Produkt należący do grupy Standard wyodrębnionej ze względu na sposób rabatowania. Grupa obejmuje asortyment podstawowy (atrakcyjne ceny, standardowe wykończenia , dostępność).

Produkt należący do grupy Exclusive wyodrębnionej ze względu na sposób rabatowania. Grupa obejmuje asortyment niestandardowy (wykończenia dekoracyjne, kolory, towar przygotowywany na specjalne zamówienie, wyższa półka cenowa).

Asortyment dostępny w kolorach palety RAL i wykończeniach strukturalnych.

Strzałki określają konfigurację stron przewodów zasilającego i powrotnego w produkcie lub zestawie.

SCHEMATY POŁĄCZENIA

Miniaturowe szkice schematycznie przedstawiają typowy sposób podłączenia danego zestawu/zaworu. Przykładowe schematy podłączenia:

OZNACZENIE GŁOWIC TERMOSTATYCZNYCH

współpracuje ze wszystkimi zaworami Schlösser jak również z innymi zaworami i wkładkami zaworowymi z przyłączem M30x1,5 i wymiarem zamknięcia 11,5 mm

współpracuje z zaworami firmy Herz

współpracuje z zaworami RTD-N Danfoss i z wkładkami zaworowymi z połączeniem typu RTD-N

współpracuje z zaworami Comap

współpracuje z zaworami RA-N Danfoss i z wkładkami zaworowymi z połączeniem typu RA-N

Powiązane produkty:

Pytania dotyczące zaprezentowanych produktów prosimy kierować na adres e-mail info@schlosser.com.pl Dodatkowe informacje techniczne dotyczące ww. produktów: tel. 503 087 654 lub 514 826 025