Aktualności

5 sierpnia 2022

Armatura grzewcza, która odmieni Twoje wnętrze – czyli branżowy profesjonalizm i wzornicza pasja od SCHLOSSER

Nowoczesne wnętrze powinno być nie tylko funkcjonalne, estetyczne, ale przede wszystkim powinno spełniać oczekiwania przyszłych użytkowników. Firma Schlosser – producent armatury grzewczej i sanitarnej, poprzez swoje kreatywne spojrzenie na produkt tworzy rozwiązania innowacyjne oraz stylowe jednocześnie.

W aranżowaniu wnętrz istnieje bardzo wiele kierunków stylistycznych, pozwalających na odzwierciedlenie charakteru i preferencji użytkowników danej przestrzeni. Wydawałoby się, że wnętrzarskie upodobania niewiele mają wspólnego z instalacją grzewczą, armaturą przyłączeniową i regulacją ciepła… W Schlosser widzimy w tym temacie spójność, i komplementarność – zachęcamy wszystkich do kreatywnego spojrzenia na armaturę grzejnikową.

Inspirujemy osoby odpowiedzialne za koncepcję wnętrz, ale i branżowców oraz finalnych użytkowników, że wybierając ciekawe zawory grzejnikowe, mogą postawić kropkę nad „i” w każdym projekcie; dopełnić go i wyróżnić. Ten wydawałoby się drobny akcent robi różnicę, która może w istotny sposób rzutować na efekt końcowy. Dopasowanie armatury jest gwarancją estetycznego wyglądu montowanych grzejników.

Dysonans pomiędzy pięknym, dobranym do stylu wnętrza grzejnikiem a niklowaną, standardową armaturą bywa naprawdę duży i wówczas kole w oczy. Idąc dalej, wszechobecną biel, czy chrom armatury też można z powodzeniem przełamać, wybierając spośród szerokiej palety kolorów RAL i wykończeń strukturalnych we wzornikach producentów. Zawory i głowice termostatyczne w ciekawych, utrzymanych w trendach wykonaniach dekoracyjnych dostępne są w podstawowej ofercie SH.

Na specjalne życzenie klientów tworzone są też niepowtarzalne serie produktowe, dopasowane kolorystycznie i stylistycznie do specyfikacji konkretnego zamówienia, kontraktu czy projektu. Impossible is nothing – także jeśli chodzi o armaturę grzejnikową!

Różnorodne wykończenia dekoracyjne

Wymagania współczesnego rynku sprawiły, że dopasowanie stało się propozycją dostępną dla produktów z różnych segmentów cenowych. Schlosser oferuje różnorodne wykończenia dekoracyjne dla wysoko pozycjonowanych zestawów serii Exclusive, Lux czy Square; zapewnia też opcje kolorystyczne i ciekawy design dla produktów z niższej półki jak Elegant, czy Standard Mini. Armatura w wersji ekonomicznej także może wyglądać stylowo. Zestawy ze zintegrowanym przyłączem duo-plex, czy zestawy trójników termostatycznych z grzałką elektryczną zmieniają definicję estetyki podłączenia grzejnika do instalacji c.o. Uogólniając korzystanie z utrzymanych w spójnej stylistyce kompletów stanowi gwarancję elegancji, harmonii i symetrii. Nie bez znaczenia pozostają dodatki instalacyjne: złączki zaciskowe w odpowiedniej kolorystyce, czy rozety osłonowe, które dopełniają całości.

Detale znaczą wiele

Z armaturą Schlosser nie trzeba szukać kompromisów pomiędzy tym co optymalne jakościowo, wzorniczo i ekonomicznie. Ta oferta pozwala wyjść poza utarty schemat, znaleźć dokładnie to, czego oczekuje użytkownik oraz zachować najwyższy poziom profesjonalizmu i jakości jeśli chodzi o realizację inwestycji. Zachęcamy, by położyć kres branżowym przyzwyczajeniom i odważyć się na wnętrzarską perspektywę także przy doborze grzejnika i armatury. Wiemy z doświadczenia, że efekty bywają zdumiewające!