KIEROWNIK DS. LOGISTYKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja oraz ciągła optymalizacja działań z zakresu łańcucha dostaw: logistyki, magazynowania, zakupów oraz planowania
  • budowanie standardów, wdrażanie procedur oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem procesów logistycznych
  • zarządzanie gospodarką magazynową w zakresie procesów magazynowych oraz nadzoru na surowcami i wyrobami gotowymi
  • nadzór nad procesem planowania logistycznego; podejmowanie decyzji na podstawie przeprowadzanych analiz wskaźnikowych, raportowanie bieżących przepływów logistycznych
  • rozwijanie sieci dostawców, negocjowanie warunków współpracy oraz nadzór nad realizacją umów, zakupami materiałów i surowców tworzenie i nadzór nad realizacją budżetów w zarządzanych obszarach

WYMAGANIA:

  • 3- letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami logistycznymi w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP – preferowane doświadczenie w SAP
  • znajomość MS Office na poziomie zaawansowanym
  • wykształcenie wyższe – preferowany profil logistyczny
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych oraz kompetencji negocjacyjnych
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji, zdecydowanie w działaniu.

MIEJSCE PRACY: ul. Partnerska 19, Główna, 62-010 Pobiedziska

Praca hybrydowa w systemie 3+2

Oferty prosimy przesyłać na adres sekretariat@schlosser.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Głównej (62-010) gm. Pobiedziska, przy ul. Partnerskiej 19, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.”