SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kompleksowa obsługa zakupów na potrzeby firmy
  • planowanie, przygotowywanie zamówień, koordynowanie dostaw
  • obsługa dokumentacji związanej z realizacją zamówień
  • monitorowanie dostaw, aby zapewnić ciągłość realizowanych kontraktów
  • negocjacje cenowe i logistyczne
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami
  • poszukiwanie nowych dostawców

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie, preferowane: logistyk
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomości procesów magazynowych i logistycznych
  • umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, samodzielność, systematyczność
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP – preferowane doświadczenie w SAP

MIEJSCE PRACY:

ul. Partnerska 19, Główna, 62-010 Pobiedziska

Praca hybrydowa w systemie 3+2

Oferty prosimy przesyłać na adres sekretariat@schlosser.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Głównej (62-010) gm. Pobiedziska, przy ul. Partnerskiej 19, w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.”